
3 750 ₴
Використовуються з будь-якими типами дренажних і відцентрових насосів і встановленнями підвищення тиску, а також захищають від гідроударів і знижують енергоспоживання. Особливості: Надійна фіксація мембрани всередині бака гарантує максимальний термін її експлуатації. Гідроакумулятори обладнані манометром для вимірювання тиску повітря всередині бака. Мають необмежений термін експлуатації, оскільки мембрану можна замінити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 100 л |
| Матеріал корпусу | Вуглецева сталь |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Колір | Синій |
| Вага | 13.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 460 мм |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |